Domů / Brusivo Martinno

Brusný kotouč Martinno - Abrasives ASG- PRO 125/24


Žádné hodnocení. Kód: ASGPro125M1424 Produktové číslo: 5903246800609
Brusný kotouč ASG-Pro 125/M14/24 BRUSIVO NOVÉ TECHNOLOGIE, BEZEZBYTKOVÉ PRO EKOLOGOICKÉ Průměr: 125 Závit: M14 (rychloupínání, není potřeba matice, vyhovuje všem délkám závitu) Hrubost: 24 Váha: 0,144 Životnost : 1x až 5x delší než jiná brusiva Otáčky:
Dostupnost: SKLADEM
165,29 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Brusný kotouč Martinno - Abrasives ASG- PRO 125/24Brusný kotouč ASG-Pro 125/M14/24

BRUSIVO NOVÉ TECHNOLOGIE, BEZEZBYTKOVÉ PRO EKOLOGOICKÉ

Průměr: 125
Závit: M14 (rychloupínání, není potřeba matice, vyhovuje všem délkám závitu)
Hrubost: 24
Váha: 0,144
Životnost : 1x až 5x delší než jiná brusiva
Otáčky: 11 000/min. RPM MAX

Použitelné pro materiál: ocel, nerezová ocel, titan, mosaz, keramika, kámen, dřevo.
Určeno pro úhlové brusky

Jde o speciální polyuretanovo pryskyřičné pojivo, které obsahuje brusné zrna kvalitního karbidu křemíku a dalších speciálních abrasivních složek (chráněný patent), celá lisovaná brusná vrstva je následně nalisována na plastový unašeč, který je celý pouze z kvalitního plastu. Po spotřebování celé brusné vrstvy, lze unašeč ekologicky likvidovat v plastovém odpadu. Nezůstane tedy po brusivu žádný odpad, který nelze ekologicky likvidovat, jako u brusiv jiných výrobců. Jde tedy o obrovskou výhodu ekologické likvidace.
Navíc má 1x až 5x delší životnost oproti jiným brusivům, při vinikající brusné kapacitě a výsledného efektu povrchu, který díky pojivu je vždy jemnější a čistčí a odpadá tak další práce se začištěním po broušení. Delší životnost je přímo závislá na broušeném materiálu a zvolených otáček, ocel, nerezová ocel, dřevo, plast atd. Garantována úspora času cca 50%. Výborný poměr cena - výkon

Velká řezná schopnost brusných zrn, při zachování optimální struktury povrchu. Pružná povaha brusiva v pojivu významě snižuje stopy zanechané jednotlivými brusnými zrny na obráběném povrchu. To vede k požadovanému efektu a vyváženému povrchu při současném zachování značné brusné kapacity.
Specifikace
Váha 0.145 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.